עדכון פברואר 2021 ! מלכודת יתוש הטיגריס חזרה למלאי !

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  סובלים מיתושים? הגעתם למקום הנכון!

  לרכישת קוטל יתושים לחץ כאן

  מאיזה יתוש אתה סובל?

  יתוש הטיגריס האסייתי

  יתוש הטיגריס האסייתי פעיל בעיקר בשעות היום, לכן קוטל יתושים רגיל עם אור אולטרא סגול אינו יעיל בלכידת יתוש הטיגריס האסייתי. בנוסף לפיתיון הייחודי, גורם המשיכה העיקרי ליתושים הינו CO2 (הנפלט בנשימות האדם) וריח הגוף ולא אור, על אף הדעה הרווחת. נקבת היתוש מזהה את האדם באמצעות ה- CO2 הנפלט בנשימותיו ובאמצעות ריח גופו. זו הסיבה שגם בחושך מוחלט היתושות יודעות למצוא אתכם.

  יתושים "רגילים" וחרקים מעופפים

  יתושים הקולקס ה"רגילים" פעילים בעיקר בשעות הלילה. בניגוד לדעה הרווחת, גורם המשיכה העיקרי ליתושים הוא CO2 ולא אור. קטלן יתושים מסדרת ORITRAP הינם בעלי פטנטים בלעדיים וייחודיים המאפשרים להציב כל מוצר בכל מקום ללא רעשי נפץ, ריחות חרקים שרופים וללא שימוש בכימיקלים!

  לא יודע ? לחץ כאן

  מכיוון שאין מלכודת אחת היודעת ללכוד את כל סוגי היתושים, חשוב מאד להבחין בין יתושי הטיגריס האסייתי לבין שאר היתושים הקיימים בארץ. באמצעות הסבר קצר נסייע לכם לגלות מאיזה יתוש אתם סובלים !

  קוטל יתושים חשמלי של חברת ORITRAP

  מלכודת ליתושי הטיגריס האסייתי! מלכודת ייחודית של חברת BIOGENTS הגרמנית, לחיסול מטרדי יתוש הטיגריס האסייתי!

  מלכודת ייחודית שתוכננה במיוחד ללכידת יתושי הטיגריס האסייתי ופותחה על ידי חברת BIOGENTS הגרמנית! המלכודת...
  795.00

  זוג מלכודות הטלה ליתוש הטיגריס האסייתי BG-GAT, כולל 10 דביקונים!!

  מלכודת ה BG-GAT הינה מלכודת זמינה, נוחה וקלה לשימוש, לעזרה בטיפול ובהקלה כנגד יתושי הטיגריס...
  310.00

  קוטל יתושים לבית ולגן

  קוטל היתושים הביתי שלנו יעיל נגד יתושים (לא מיועד ליתוש הטיגריס האסייתי), ברחשים, פרפרי עש...
  399.00

  קוטל יתושים מקצועי

  מלכודת היתושים המקצועית יעילה נגד יתושים (לא מיועדת ליתוש הטיגריס האסייתי), ברחשים, פרפרי עש ומעופפי...
  639.00
  לרכישת קוטל יתושים מומלץ לחץ כאן

  קוטלי יתושים מומלצים

  חברת אוריטק מייצרת ומייבאת קוטלי יתושים מתקדמים לכל סוגי היתושים ובעלי פטנטים בלעדיים וייחודיים המאפשרים להציב כל מוצר בכל מקום ללא רעשי נפץ, ריחות חרקים שרופים וללא שימוש בכימיקלים רעילים!

  אנו מוכרים קטלני יתושים יעילים ובטוחים ללא רעלים כנגד יתושים, ברחשים, פרפרי עש או כל סוג חרקים מעופפים ומציקים.

  ניתן להשיג את המוצרים דרכנו, באמצעות הזמנה באתר או בטלפון 077-4020787 או דרך המשווקים שלנו.

  אם חיפשתם קוטל יתושים חשמלי יעיל , הגעתם למקום הנכון !
  לרכישת קוטל יתושים חשמלי לחץ כאן

  כתבות וסרטונים על קוטלי יתושים מומלצים

  קוטל יתושים

  קוטל יתושים הוא בין המוצרים המיוצרים על ידי חברת ORITRAP. יתושים נחשבים מטרד סביבתי וידועים ביכולתם להפיץ מחלות כגון מלריה, קדחת הנילוס, קדחת דנגי וזיקה. המזון העיקרי שלהם הוא צוף צמחים, אך הנקבות ניזונות גם מדם לצורך אספקת חלבונים הדרושים להתפתחות הביצים. מחקרים מצאו שהנקבות נמשכות בעיקר לפחמן דו-חמצני המתנדף בתהליך הנשימה שלנו, ולחומרים אחרים אותם אנחנו מפרישים מגופנו, כגון חומצה לקטית (חומצת חלב).

  כיצד עובד קוטל יתושים

  קוטל יתושים, כשמו כן הוא, נועד לקטול או לחסל את היתושים הקיימים. קיימים סוגים רבים של קוטלי יתושים עוצמתיים, אשר מתאימים גם לבית וגם לגינה. קוטל היתושים הוא בדרך כלל מכשיר חשמלי המושך ומשמיד יתושים וחרקים מעופפים נוספים.
  ● היתושים והחרקים נמשכים למכשירים אלו מאחר והם פולטים חומרים המושכים אליהם את היתושים. החומרים כוללים אור חזק, קרינת אולטרה-סגולה ואף פחמן דו-חמצני.
  ● בקוטל עצמו יש בדרך כלל רשת מחשמלת אשר מחשמלת וקוטלת את היתוש שבא עימה במגע.
  ● גובה המתח העובר בתוך הרשת החשמלית של המכשיר מגיע לאלפי וולטים (בדרך כלל לכ- 2,000 וולט ויותר). מתח זה מספיק בכדי לפגוע ביתושים וחרקים נוספים.
  ● חשוב להדגיש, קוטל יתושים הרגיל מושך רק סוג אחד של יתושים, יתוש הקולקס, שהוא היתוש השכיח ביותר. המכשיר יחשמל את שאר סוגי היתושים, רק במידה והם יבואו עמו במגע.
  ● ישנם גם קוטלי יתושים ידניים, אלו פועלים על סוללות ולא מחוברים לחשמל באופן תמידי. הם מעוצבים לרוב כמחבט טניס וכוללים כפתור הפעלה, אשר מזרים חשמל בזמן שלוחצים עליו לתוך רשתות מתכת, המובנות בתוכו.. כאשר מניפים את המחבט לעבר היתוש, היתוש אשר פוגע ברשת, סוגר בגופו את המעגל החשמלי, מתחשמל ומת.

  קוטל יתושים - נפטרים מכל אותם חרקים מזיקים

  חברת ORITRAP הינה חברה המתמחה במוצרים להדברת חרקים, ומייצרת בין השאר קוטל יתושים יעיל הפולט בין השאר פחמן דו-חמצני. במידה והנכם מעוניינים בקוטל יתושים יעיל ואמין במיוחד צרו קשר עוד היום עם חברתנו ורכשו עבורכם מכשיר נגד יתושים יעיל.

  קטלן יתושים או לוכד יתושים?

  במידה ואתם זקוקים לנוכחותו של קטלן יתושים בחייכם, הרי שמומלץ יהיה לרכוש מכשיר של חברת ORITRAP. יתושים הינם חרקים המתרבים תוך זמן קצר ובעלי תוחלת חיים ארוכה יחסית. הם ניזונים בדרך כלל מצוף צמחים, אך הנקבות ניזונות גם מדם, לצורך אספקת חלבונים הדרושה להתפתחות תקינה של הביצים, אותן הן מטילות. הנקבות נמשכות בעיקר לפחמן דו-חמצני המתנדף בתהליך הנשימה שלנו, כמו גם לחומרים אחרים שאנחנו מפרישים מהגוף, כגון חומצה לקטית ועוד תרכובות, שחלקן עדיין לא מזוהות.

  דברים שכדאי לדעת אודות קטלן יתושים

  ● קטלן יתושים נועד לקטול או לחסל את היתושים הקיימים באזור שלכם, לעומת דוחה יתושים, אשר נועד להרחיק את היתושים מהסביבה המיידית שלנו.
  ● קטלן יתושים הינו מכשיר חשמלי, המושך וקוטל יתושים וחרקים מעופפים נוספים, אשר נמשכים לאור אולטרא סגול, אור רגיל, ריחות שונים וכמובן פחמן דו-חמצני.. קיימים קטלני יתושים הפולטים פחמן דו-חמצני, שנועד למשוך את היתושים.
  ● בקטלן עצמו יש בדרך כלל רשת ברזל חשמלית, אשר מחשמלת וקוטלת את היתוש שבא עמה במגע.
  ● גובה המתח העובר בתוך הרשת החשמלית של המכשיר מגיע לאלפי וולטים (בדרך כלל למתח של 2,000 וולט ויותר). מתח זה גבוה מספיק על מנת לקטול את היתושים
  ● חשוב להדגיש, קטלן יתושים רגיל מושך בעיקר את יתוש הקולקס, שהוא היתוש השכיח ביותר. יחד עם זאת, המכשיר עדיין יחשמל ויקטול ביעילות את כל סוגי היתושים האחרים שנקלעו לאזור.
  ● לא כל קוטלי היתושים מחוברים לחשמל. חלקם יכולים להיות גם ידניים ופועלים על סוללות. אלו יהיו לרוב מעוצבים כמחבט טניס ויכללו כפתור הפעלה, אשר בזמן שלוחצים עליו יזרים חשמל לתוך רשתות מתכת המובנות בתוכו. כשמניפים את המחבט לעבר היתוש וכשהיתוש נוגע ברשת, גופו סוגר את המעגל החשמלי והוא מתחשמל ומת.
  ● קיימים סוגים רבים של קטלני יתושים עוצמתיים אשר מתאימים גם לבית וגם לגינה.

  קטלן יתושים - נפרדים מהיתושים ומהחרקים השונים

  חברת ORITRAP המתמחה במוצרים להדברת חרקים, ומייצרת בין השאר קטלן יתושים יעיל במיוחד. כך שבמידה ואתם זקוקים למכישור היעיל ביותר בתחום לשם דחיית או חיסול יתושים בסביבה שלכם, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברתנו עוד היום ולרכוש לוכד יתושים לביתכם.

  מכשיר נגד יתושים או לוכד יתושים

  בין המוצרים של חברת ORITRAP ניתן למצוא גם מכשיר נגד יתושים. יתושים הינם חרקים המתרבים תוך זמן קצר וחיים זמן ארוך יחסית (יתוש זכר כ 7-10 ימים, יתושה עד כ-45 ימים). היתושים ניזונים בדרך כלל מצוף צמחים, כאשר הנקבות ניזונות גם מדם, לצורך אספקת חלבונים הדרושים להתפתחות הביצים אותן הן מטילות. הנקבות נמשכות בעיקר לפחמן דו-חמצני הנפלט לאוויר בתהליך הנשימה שלנו, כמו גם לחומרים אחרים שאנחנו מפרישים כגון חומצת חלב ועוד.

  אילו סוגים של מכשיר נגד יתושים קיימים?

  מכשיר נגד יתושים מתחלק לשני סוגים עיקריים: קוטל יתושים ודוחה יתושים. קוטל יתושים נועד לחסל את יתושים קיימים. דוחה יתושים נועד להרחיק מסביבתנו יתושים, אך בדרך כלל ללא הריגתם. קיימים סוגים שונים של קוטלי יתושים:
  ● קוטל יתושים הפולט אור חזק או פחמן דו חמצני - אלו מכשירים חשמליים, המושכים וקוטלים יתושים וחרקים מעופפים נוספים, אשר נמשכים לאור חזק ולפחמן דו חמצני. בקוטל עצמו יש בדרך כלל רשת המחשמלת את היתוש שבא עמה במגע. עוצמת המתח העובר בתוך הרשת החשמלית של המכשיר מספיק כדי להרוג את היתושים. החסרונות של קוטל היתושים כוללים יציאת אור וקרינה, רעש חזק, וריח לא נעים.
  ● שואבי יתושים - משמשים כמלכודות יתושים. היתוש נמשך למכשיר בגלל החום והאור שהוא פולט ובגלל פליטת פחמן דו-חמצני וחומרי פיתיון אחרים. כאשר היתוש מתקרב למלכודת, המאוורר המובנה במכשיר שואב לתוכו את היתושים. יתרונות המכשיר הוא בהעדר צורך בשימוש בחומרים כימיים ובמניעת יצירת הריח השרוף, שהיה נוצר במכשירים מהדגם הישן.
  ● מכשירים הדוחים יתושים - כוללים דוחי יתושים אלקטרונים העובדים על תדרים גבוהים של גלי קול, אשר מרחיקים את היתושים מבלי להרוג אותם. בנוסף, קיימים תכשירי מריחה למיניהם אשר נמכרים בצורות שונות כגון ג׳ל, רול-און, משחה או ספריי.

  היכן רוכשים מכשיר נגד יתושים

  חברת ORITRAP הינה חברה המתמחה בקוטלי יתושים, ומייצרת בין השאר מלכודות יתושים אפקטיביות ואמינות במיוחד. במידה ויש לכם צורך בקוטל יתושים יעיל ואמין במיוחד צרו איתנו קשר עוד היום.

  קוטל יתושים חשמלי

  קטלן יתושים חשמלי שמחשמל יתושים אינו יעיל באמת בלכידת יתושים. יתושים נמשכים קודם כל לפחמן דו חמצני הנפלט בנשימותינו ולאחר מכן לריח הגוף שלנו. לכן, קטלן חשמלי "של פעם" אינו יעיל. בנוסף, בקוטל היתושים המחשמל, על היתושים להזדחל בין הרשתות ולעמוד בדיוק על פסי המתח הגבוה על מנת להתחשמל. מכשיר נגד יתושים של ORITRAP שואבות כל יתוש שרק מתקרב אליהן, עובדה זו לבדה בהכפלת כמות הלכידה פי כמה !

  ORITRAP

  שימוש ב-4 גורמים למשיכת יתושים אור, חום, co2, לחות

  קוטל יתושים שקט, יעיל ועושה את העבודה

  קטלן יתושים ללא ריחות חרקים שרופים

  הקטלן החשמלי

  שימוש באור בלבד

  רעשי נפץ טורדניים ומקפיצים

  ריחות נוראיים

  קוטל יתושים של היתוש הטיגריס חזר למלאי !

  היכנסו וריכשו קטלן יתושים

  לרכישת לוכד יתושים לחצו כאן

  למי קוטלי יתושים אלו מתאימים?

  ORITRAP Home&Garden

  נגד יתושי הקולקס "הרגילים"', פרפרי עש ושאר חרקים מעופפים

  לשימוש ביתי ולמרפסות קטנות

  389 ש"ח כולל משלוח חינם עד הבית !

  ORITRAP Professional

  נגד יתושי הקולקס "הרגילים"', פרפרי עש ושאר חרקים מעופפים

  לגינות ולשימוש חיצוני

  619 ש"ח כולל משלוח חינם עד הבית !

  ORITRAP Asian Tiger

  נגד יתושי הטיגריס האסייתי

  לשימוש חיצוני בלבד

  789 ש"ח כולל משלוח חינם עד הבית !

  כדאי לקרוא על סוגי קטלני יתושים

  חברת אוריטק מספקת פתרונות מתקדמים לבעיית היתושים והחרקים המעופפים. קוטלי היתושים מסדרת ORITRAP הינם בעלי פטנטים בלעדיים וייחודיים המאפשרים להציב כל מוצר בכל מקום ללא רעשי נפץ, ריחות חרקים שרופים וללא שימוש בכימיקלים! מוצרינו מתאימים להצבה בכל מקום משום שאינם מפוצצים את החרקים וחלקיקיהם לאוויר ולאוכל, שקטים ויעילים ללא קולות נפץ וטווח הפעולה שלהם רחב בשל פעולת השאיבה של המכשירים. המוצרים אינם מכילים רעלים ובטוחם לחלוטין להצבה בסמוך לאוכל ולבני אדם.
  למאמרים נוספים

  לקוחות ממליצים על הקוטלי יתושים שלנו

  את קוטלי היתושים המקצועיים שלנו אנו מייבאים ומוכרים כבר למעלה מ-10 שנים לאלפי לקוחות מרוצים. באתרים רבים ניתן לראות המלצות מפוברקות ולא אמינות. אולם, אנחנו מתחייבים שההמלצות למטה אותנטיות ונכתבו על ידי לקוחותינו ונשלחו אלינו. חלק מהלקוחות העדיפו להזדהות בזהות חלקית בלבד.

  תומר, חיפה

  לוכד יתושים נרכש על ידי לאחר שבמשך קרוב לשנתיים לא היה ניתן לצאת לחצר ביתינו בגלל יתושי הנמר האסיאתי. עם רכישת מלכודת נגד יתושים השתנתה המציאות לאחר כשבועיים באופן מדהים. כמות היתושים פחתה במעל 90% (הערכה כמובן) וקיבלנו בחזרה את הגינה שלנו. כאשר בדקתי את הרשת בה נאספים היתושים, גיליתי שם כמות גדולה של יתושי הנמר האסיאתי, במהלך הזמן היתושים שנלכדו היו צעירים יותר ויותר, מה שמצביע על אורך חיים קצר של היתושים.

  עוד אני יכול לציין שבמהלך השנתיים בהן המלכודת בבעלותי, היו שתי תקופות בהן המלכודת לא הייתה בשימוש (מבחירה שלי) ובשתי התקופות כמות היתושים התגברה חזרה למצב הישן. הדבר מצביע על יעילות המלכודת ועל כך שהיא הגורם הישיר לשיפור.

  אני ממליץ בחום על רכישת המכשיר, שהוא למיטב ניסיוני הדבר היחידי שיכול ליתוש זה.

  אריאל

  בינתיים מרוצה מאוד! בהתחלה היה לי קשה להוציא 550 ש"ח על קוטל יתושים, אבל אחרי שכבר בלילה הראשון נתפסו חרקים בכמות מדהימה אני כבר הייתי מרוצה! הייתי בקלות יכול לצלם פרסומת בשבילכם. אפשר לשקול את החרקים המתים על משקל, יש שם כמות מאוד מכובדת!

  רועי זיס, קריית טבעון

  לאייל שלום, ראשית ברצוני להודות לך על שירות ותמיכה מדהימים ונדירים במחוזותינו - היכולת והסבלנות שלך לתת מענה לכל צורך ושאלה הינם מעוררי הערכה רבה! שנית, ברצוני לכתוב את חוות דעתי מנסיוני עם מלכודת הייתוש האסייתי שעברה איתי כבר תקופה רבה והוכיחה עצמה כיעילה במידה מעוררת הערכה: לאייל הגעתי לאחר תקופה ארוכה שבה אני ובעיקר ילדי לא היינו מסוגלים להנות ולנצל את גינת ביתנו בימי הקיץ. כל יציאה לגינה לוותה בטקס ארוך ומפרך של "התבשמות" במיטב תרסיסי ותכשירי ההגנה נגד הייתושים ואם חלילה מי מאיתנו ששכח להימרח - התשלום הגיע במהרה באכזריות מגרדת. לאחר מחקרים ונסיונות מאכזבים עם מכשירים שונים הגעתי לאייל שבמשך יותר משעה(!) טרח והסביר לי את אופי פעולת המכשיר ואת העקרון מאחוריו. מאחר ומדובר בהשקעה לא קטנה התלבטתי רבות אך בעקבות השיחה עם אייל החלטתי לקחת את הסיכון ולרכוש אותו. נקודה חשובה לציון (לזכותו של אייל הוא הבעיר לי אותה עוד לפני ואחרי הרכישה) - יעילות מכשיר נגד יתושים נובעת מכמה משתנים הנוגעים למיקומו ולמשך תחילת הפעולה האפקטיבית הראשונית. מכוון ואייל היה זמין לכל שאלה ועזרה, הצלחתי בבחירת מיקום אידיאלי ואכן כעבור כמה ימים התחלתי לקצור את "השלל" - הסיפוק שבריקון המלכודת בעשרות רבות של נבלות (תרתי משמע) שחורות הוא אדיר. העיקר בזכות הידיעה שלולא המכשיר אותן גופות היו רוחשות סביבי במקום. הוכחה נוספת לייעילות המלכודות היא העובדה שעם הזמן כמות הייתושים וגודלם\גילם הלגה ופחתה וכן העובדה שניתן היה לצאת מהבית בחופשיות ללא טקס המריחה המקדים. שוב תודה לאייל ולציוותו על עזרה והתמיכה והרצון המתמיד לשיפור מוצר חשוב זה - בזכותם הרווחתי מחדש את ההנאה מגינתי (ששווה הרבה יותר מעלות של לוכד יתושים). בברכה, רועי זיס, קריית טבעון

  שיקו חזן

  לפני כשבועיים רכשתי מכשיר נגד יתושים לנמר האסייתי ועוד שלוש מלכודות הטלה את הרכישה ביצעתי לאחר בדיקה ארוכה בארץ ובחול ובמיוחד באמזון. לפני יותר מחודשיים חמי רכש את המלכודת לגינה שלו ברמת השרון ונדהמתי מכמות היתושים שנלכדה רק לאחר שלושה שבועות. אצלנו בשבוע הראשון בקושי נלכדו יתושים אבל אז נזכרתי שחשוב לנסות מקומות שונים. שלשום מיקמתי את המלכודת ליד הקומפוסטר בסמוך למלכודת ההטלה. אחרי יום בדקתי את הרשת ומצאתי כ 50 יתושים (לא רק נמר אסייתי, מצב תמונה) פשוט מדהים!!! אני כולי תקווה שסוף סוף נוכל לחזור ולהנות בגינה שלנו (שנכבשה ע״י היתושים). חשוב לי לציין גם את השירות האדיב והמקצועי של אלין. שוב תודה רבה שיקו

  היכן מוצאים את לוכד יתושים היעיל ביותר

   

  חברת ORITRAP הינה חברה המתמחה במוצרים להדברת והרחקת חרקים, ומייצרת לוכד יתושים יעיל ואמין במיוחד. חברת ORITRAP מייצרת מוצרים אמינים שמחזיקים מעמד שנים רבות.
  במידה והנכם מעוניינים בקוטל אשר ירחיק מעליכם את מטרד היתושים, צרו קשר עוד היום לצורך פרטים נוספים.

   

  כיצד עובד לוכד יתושים?

   

  לוכדי יתושים הינם מכשירים אשר לוכדים את היתושים ומחסלים אותם. רובם עובדים מתוך הבנה שהיתוש נמשך לחומרים מסויימים ובכך ניתן ללכוד אותו ולחסלו.

   

  קיים מגוון רחב מאוד של לוכדי יתושים:

   

  ● מכשירים חשמליים אשר ברובם פולטים חומרים שונים המושכים אליהם את היתוש. בין החומרים ניתן למצוא אור אולטרה-סגול וכמובן פחמן דו-חמצני. בתוך המלכודת יש בדרך כלל רשת ברזל, אשר מחשמלת וקוטלת את היתוש שבא עמה במגע. גובה המתח העובר בתוך הרשת החשמלית של המכשיר מגיע לאלפי וולטים (בדרך כלל ל- 2,000 וולט ויותר). החסרונות של קוטל היתושים כוללים יציאת אור וקרינה, רעש לעיתים חזק, ולפעמים ריח שרוף ולא נעים.

   

  שואבי יתושים – מכשירים מתקדמים יותר. היתוש נמשך למכשיר בגלל החום והאור שהוא פולט ובגלל פליטת פחמן דו-חמצני ו/או חומרי פיתיון. כאשר היתוש מתקרב למלכודת, המאוורר המובנה במכשיר שואב אותו לתוכו. יתרונות המכשיר הוא בהעדר צורך בשימוש בחומרים כימיים ובמניעת יצירת הריח השרוף, שהיה נוצר במכשירים מהדגמים הישנים יותר.

   

  קוטלי יתושים ידניים – מקבלים את מקור המתח שלהם מסוללות. הם מעוצבים בדרך כלל כמחבט טניס וכוללים כפתור הפעלה, אשר מזרים חשמל בזמן שלוחצים עליו לתוך רשתות מתכת המובנות בתוכו. בזמן שמניפים את המחבט לעבר היתוש, היתוש פוגע ברשת המחבט, סוגר בגופו את המעגל החשמלי, מתחשמל ומת.

   

  לוכד יתושים

   

  בין המוצרים המגוונים של חברת ORITRAP ניתן למצוא גם לוכד יתושים. יתושים הינם חרקים המתרבים מהר ובעלי תוחלת חיים ארוכה יחסית. הם ניזונים בדרך כלל מצוף צמחים, אך הנקבות ניזונות גם מדם בעלי חיים וכמובן בני אדם, לצורך אספקת חלבונים הדרושים להתפתחות הביצים אותן הן מטילות. הנקבות נמשכות בעיקר לפחמן דו-חמצני המתנדף בתהליך הנשימה שלנו, כמו גם לחומרים אחרים שאנחנו מפרישים מהגוף, כגון חומצת חלב.

   

  קוטל יתושים מומלץ של ORITRAP

   

  חברת ORITRAP הינה חברה המתמחה בייצור מוצרים להדברת חרקים, ומייצרת בין השאר קוטל יתושים מומלץ ויעיל במיוחד הפולט בין השאר פחמן דו-חמצני. חברת ORITRAP ידועה באמינות, איכות ומקצועיות מוצריה והיא אחת החברות המומלצות קיימות בשוק לטיפול ביתושים. צרו קשר עוד היום לפרטים.

   

  קוטל יתושים מומלץ – מה האפשרויות שעומדות בפנינו?

   

  קיימות מספר דרכים להדברת יתושים, חלקן אפקטיביות וחלקן פחות.
  הדרך הטובה ביותר להדברת יתושים היא ביצוע פעולות מניעה, כגון הימנעות מהשקיית יתר וכן ניקוז וייבוש אזורים של מים עומדים.

  ● הדברה כימית היא גם אפשרות יעילה, אשר נעשית ע״י טיפול במקומות הדגירה בעזרתו של מדביר מקצועי.

  ● ישנם מכשירים חשמליים רבים בשוק ללכידת יתושים. רובם פועלים על מנגנוני לכידה שונים ומתבססים על משיכת היתוש או החרק למקור אור חזק ולקרינת אולטרה-סגול. בקוטל עצמו יש רשת אשר מחשמלת וקוטלת את היתוש שבא עימה במגע. עוצמת המתח העובר בתוך הרשת החשמלית של המכשיר מספיק כדי לפגוע ביתושים אך לא בנו. החסרונות של קוטל היתושים מסוג זה כוללים אור וקרינה אולטרא סגולה, רעש חזק לעיתים ואף ריח שרוף של חרקים, שאינו נעים במיוחד.

  ● המכשירים המתקדמים יותר פועלים כשואבי יתושים, והם בעצם מלכודות יתושים. היתוש נמשך למכשיר בגלל החום, האור האולטרא סגול שהוא פולט, בגלל פליטת פחמן דו-חמצני והמכשירים המתקדמים יותר מכילים גם פיתיונות. כאשר היתוש מתקרב למלכודת, המאוורר המובנה במכשיר שואב אותו לתוכו ולוכד אותו. יתרונות המכשיר הוא בהעדר הצורך בשימוש בחומרים כימיים ובמניעת יצירת הריח השרוף, שהיה נוצר במכשירים מהדגם הישן יותר.

  ● מכשירים הפולטים פחמן דו-חמצני ובעיקר מלכודת יתושים נחשבים למכשירים מומלצים לקטילת יתושים.

   

  קוטל יתושים מומלץ

   

  בין המוצרים אותם מייצרת חברת ORITRAP ניתן למצוא קוטל יתושים מומלץ. יתושים הם חרקים הניזונים בדרך כלל מצוף צמחים. אולם, הנקבות ניזונות גם מדם של בני אדם ובעלי חיים, לצורך אספקת חלבונים הדרושים להתפתחות הביצים אותן הן מטילות. הנקבות נמשכות לאנשים בעיקר עקב הפחמן הדו-חמצני הנפלט לאוויר בתהליך הנשימה שלנו וחומרים נוספים שאנו מפרישים, כגון חומצת חלב ועוד.

   

  היכן כדאי לרכוש קוטל יתושים חשמלי

   

  חברת ORITRAP מתמחה בייצור ושיווק של מוצרים שונים להדברת חרקים, ומעמידה לרשותכם בין השאר קוטלי יתושים חשמליים יעילים במיוחד. צרו קשר עם חברתנו עוד היום והיפטרו מהיתושים שבחייכם.

   

  כיצד עובד קוטל יתושים חשמלי

   

  קוטל יתושים חשמלי הינו מכשיר נועד ללכידה והשמדה של יתושים וחרקים מעופפים מציקים אחרים. המכשיר פועל על חיבור לחשמל או על סוללות. קיימים כיום סוגים שונים של קוטלי יתושים עוצמתיים אשר מתאימים גם לבית וגם לגינה. חלק מהמכשירים מושכים אליהם יתושים וחרקים אחרים, על ידי פליטה של אור אולטרא סגול. אולם, האור הסגול לבדו אינו מהווה גורם משיכה עיקרי ליתושים, קיימים בשוק גם מכשירים מתקדמים ומשוכללים יותר, הפולטים פחמן דו-חמצני (נקבת היתוש נמשכת לבני האדם ולבעלי החיים, , בגלל פליטת הפחמן הדו-חמצני, המשתחרר במהלך תהליך הנשימה) או חומרים ייחודיים, המושכים את נקבות היתוש.

   

  חלק מקוטלי היתושים החשמליים מכילים רשת מחשמלת, אשר מחשמלת ו"צולה" את היתוש שנוגע בה. המתח הנוצר ברשת החשמלית מגיע לאלפי וולטים (בדרך כלל ל-2,000 וולט וגם יותר).. החסרונות של המכשיר כוללים יציאת אור וקרינה, רעש חזק, ולפעמים ריח שרוף של חרקים חרוכים. מלבד חרקים ומעופפים מציקים שונים, קוטל היתושים מושך אליו רק סוג אחד של יתושים, את יתוש הקולקס השכיח ביותר. אבל המכשיר בהחלט יחשמל ויקטול גם חרקים ומעופפים אחרים, במידה והם יבואו עמו במגע.

   

  קוטלי יתושים ידניים, מקבלים את מקור המתח שלהם מסוללות. הם מעוצבים בדרך כלל כמחבט טניס וכוללים כפתור הפעלה אשר מזרים חשמל בזמן שלוחצים עליו לתוך רשת המתכת. בזמן שמניפים את המחבט לעבר היתוש, היתוש אשר פוגע ברשת המחבט, סוגר בגופו את המעגל החשמלי, מתחשמל ומת.

   

  קוטל יתושים חשמלי

   

  בין מגוון המוצרים של חברת ORITRAP ניתן למצוא גם קוטל יתושים חשמלי. מאחר ויתושים הינם חרקים המתרבים תוך זמן קצר וחיים זמן ארוך יחסית, יש צורך בקוטל יתושים המסוגל להתמודד איתם ולהשמידם ביעילות. קיימים סוגים שונים ומגוונים של קוטלי יתושים בשוק, ברמת יעילות משתנה, ולעיתים קיים קושי להחליט את מי המוצרים כדאי לרכוש.

  חברת שיווק וקידום אתרים חברת שיווק וקידום אתרים
  1