עדכון אביב 2024 ! מלכודת יתוש הטיגריס חזרה למלאי !

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  המדריך האולטימטיבי לקוטלי יתושים היעילים והבטוחים ביותר

  מבוא: מהו קטלן יתושים לבית ולמשרד וכיצד הוא פועל?

  דוחה יתושים הוא חומר כימי שמרסס על העור כדי להדוף את היתוש ולהרוג אותו. עם זאת, כימיקלים אלו מזיקים לבריאות האדם ויכולים להגיע לסביבה אם משתמשים בהם בצורה לא נכונה.

  על מנת להימנע מהסכנות הפוטנציאליות הללו של מוצרים המכילים DEET, מדענים המציאו זן חדש של קוטל יתושים. המוצר משתמש באות חשמלי הלוכד יתושים כשהם עפים לידו ומזעזע אותם עד שהם מתים. זה בטוח גם לבני אדם, חיות מחמד ובעלי חיים!

  מוצר זה מביא לשקט נפשי בידיעה שלא תינשך על ידי יתושים כשאתה יוצא החוצה.

  המוצרים הנמכרים ביותר של קטלן יתושים לבית ולמשרד

  יש הרבה קוטלי יתושים, אבל רק מעטים מהם באמת עובדים. אם אתם מחפשים את הטוב ביותר, קבלו את קוטל יתושים של חברת ORITRAP אשר הורג עד 99% מהיתושים ובטוח לבני אדם.

  מוצרי הדברת יתושים המשתמשים בכימיקלים או מלכודות עובדים היטב במשק הבית ויכולים להיות יעילים גם בשימוש בתוך הבית. מערכות ערפול החרקים נהדרות בחוץ והצמחים שלך ישמחו שהם לא נאכלים על ידי יתושים.

  הדבר החשוב ביותר הוא לנקוט בצעדים כדי לשמור על הבית שלך נקי ממזיקים אלה על ידי שימוש בשיטות ידידותיות לסביבה כגון מזיקים, מלכודות, חומרי הדברה וחומרים דוחים טבעיים.

  הדרכים הטובות ביותר למנוע ולהיפטר מיתושים בבית ובמשרד שלך

  יתושים הם סכנה לבריאות הציבור. הם מפיצים מחלות והורגים בני אדם.

  הבית הוא אחד המקומות אליהם יכולים יתושים להיכנס בכמות גדולה. חשוב לעמוד על המשמר ולמנוע כניסת יתושים לבית או למשרד על ידי התקנת מכשירים למניעת יתושים.

  מכשירים למניעת יתושים מספקים דרך יעילה להיפטר מיתושים בבית ובמשרד, במיוחד אם יש לכם ילדים או חיות מחמד.

  איך לבחור קוטל יתושים מתוך ההיצע הרחב?

  מדובר במכשירים שנועדו לחסל יתושים והם פועלים על ידי משיכה, לכידה או הרג של יתושים בשיטות שונות. ישנם שלושה סוגים עיקריים של קוטלי יתושים:

  א. קוטלי יתושים חשמליים: מכשירים אלה משתמשים באור אולטרה סגול (UV) כדי למשוך יתושים. כאשר היתושים באים במגע עם רשת חשמלית, הם מתחשמלים ומומתים. קוטלי יתושים חשמליים מתאימים ביותר לשימוש חיצוני, כגון גינות ופטיו.

  ב. מלכודות יתושים: מכשירים אלה משתמשים בשילוב של חומרים מושכים, כגון פחמן דו חמצני, חום וריח, כדי לפתות יתושים. ברגע שהם נכנסים למלכודת, היתושים נלכדים ברשת או מומתים באמצעות ואקום או דבק.
  מלכודות יתושים הן אידיאליות לשימוש פנימי וחיצוני.

  ג. דוחי יתושים: כאשר חושבים איך לבחור קוטל יתושים, אפשר להשתמש גם בחומרים מרתיעים שהם דוחי יתושים. חומרים דוחים מגיעים בצורות שונות, כולל תרסיסים, קרמים, סלילים ונרות. הם פועלים.

  גורמים שיש להביא בחשבון בעת ​​בחירת קוטל יתושים

  א. אזור כיסוי: יש לבחון את גודל האזור הספציפי של החצר להגנה  מפני יתושים. לקוטלי יתושים שונים יש אזורי כיסוי משתנים, לכן יש לבחור אחד שמתאים לצרכים שלכם.
  ב. שימוש פנימי או חיצוני: בהתאם לנחיצות יש לקבוע אם יש צורך בקוטל יתושים לשימוש פנימי,  חיצוני, או שניהם. חלק מהמכשירים תוכננו במיוחד עבור הגדרה אחת, בעוד אחרים מגוונים מספיק עבור שניהם.

  ג. מקור כוח: איך לבחור קוטל יתושים? יש מכשיר הפועל על ידי חשמל, סוללות או אנרגיה סולארית.

  האם זה בטוח להשתמש במלכודות חרקים בבית או במשרד?

  אנשים רבים תוהים האם מלכודות חרקים בטוחות לשימוש בבית או במשרד. התשובה הקצרה היא כן – זה מאוד בטוח. למלכודות חרקים אין דרך להרוג את החרקים, אלא לוכדות אותם עם הרבה דבק ופחמן דו חמצני.
  התשובה הארוכה יותר היא שמלכודות חרקים שימשו עוד מתקופת המצרים הקדמונים וכן בתקופה המודרנית כדי להרוג חרקים. לא דווח על מקרים של מקרי מוות או פציעות עקב שימוש במכשירים אלה בבית או במשרד.

  מהם היתרונות והחסרונות של שימוש בקוטל יתושים?

  יתושים הם אחד הדברים הכי מעצבנים אך בלתי נמנעים שקורים במהלך הקיץ. מלבד הכאב הברור, יתושים יכולים להעביר גם וירוסים שונים כמו מלריה. חומרים דוחים הוכחו מדעית כיעילים במניעת התפשטות מחלות הנישאות יתושים על ידי הרחקת חרקים מוצצי דם אלו.

  חלק מהאנשים עשויים לטעון ששימוש בחומר דוחה יביא ליותר יתושים ומגע אנושי אשר מזיק לבריאותם ולרווחתם. לעומת זאת, יש אחרים המאמינים ששימוש בחומר דוחה ישמור עליהם מפני עקיצות יתושים ללא כל תופעות לוואי.

  השימוש בקטלן יתושים לבית ולמשרד וחומרי הדברה להדברת יתושים גרם נזק רב למערכות אקולוגיות ולבריאות האדם ללא פתרון ברור באופק.

  מה המחיר של קוטל יתושים לבית ולמשרד?

  דוחה יתושים הוא אחד מאותם פריטים שאתה צריך לקנות כל כמה חודשים. אבל מה לגבי המחיר?

  אם אתם מחפשים חומר דוחה יתושים זול אך יעיל, נסו תרסיסים חיצוניים. הם עושים פלאים וגם מאוד זולים.

  אם המשרד שלך לא יאפשר שום סוג של ריסוס בבניין, נסה להשתמש בקוטל חרקים טבעי כמו ציטרונלה או שמן גרניום. ניתן לערבב שמנים אלו עם מים כדי ליצור ריסוס יעיל.

  כעת נותר רק להזמין קוטל יתושים של אוריטק בדגם המתאים ביותר. המשלוח שלנו מגיע תוך פרק זמן קצר וכך תוכלו ליהנות מקיץ נינוח וללא יתושים.

  לשבת בגינה בלי עקיצות!

  כנסו ורכשו

  לרכישה לחצו כאן
  חברת שיווק וקידום אתרים חברת שיווק וקידום אתרים שירותי קידום אתרים יו די סטודיו
  0