עדכון אביב 2024 ! מלכודת יתוש הטיגריס חזרה למלאי !

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  דוחה יתושים

  בין המוצרים של חברת ORITRAP ניתן יהיה למצוא גם מכשיר דוחה יתושים חשמלי. יתושים מהווים מטרד ובעיקר ידועים כמפיצי מחלות ולכן רצוי להרחיקם מאזור המגורים שלנו. אנחנו נעקצים בעצם על ידי היתושה אשר זקוקה לדם שלנו לצורך אספקת חלבונים, הדרושים להתפתחות הביצים אותן היא מטילה. קיים מדע שלם העוסק בנושא משיכת היתוש לאנשים מסוימים וידוע כי הנקבות נמשכות בעיקר לפחמן דו-חמצני הנפלט בתהליך הנשימה שלנו.

  מה הכוונה בדוחה יתושים חשמלי

  • טיפול ביתושים מתחלק לשני סוגים עיקריים: דחיית יתושים וקטילת יתושים.
  • דחיית יתושים נועדה להרחיק מסביבתנו יתושים, בעוד קטילת יתושים נועדה לקטול או לחסל את היתושים שבאזור.
  • קיימים סוגים שונים של מכשירים הדוחים יתושים:
   • דוחי יתושים אלקטרונים העובדים, על תדרים גבוהים של גלי קול. אלו אמורים להרחיק את היתושים מהסביבה מבלי להרוג אותם. אולם, מחקרים מראים כי אין להם באמת השפעה והם אינם מרחיקים את היתושים.
   • תכשירי מריחה למיניהם אשר נמכרים בצורות שונות כגון ג׳ל, רול-און, משחה או ספריי. היעילים ביותר הם חומרים המכילים בתוכם DEET, שהוא חומר דוחה את היתושים, אך גם רעיל לגוף האדם.
   • צמחים – קיימים מיני צמחים כגון צמח הרוזמרין, הלוונדר או המליסה, הנחשבים דוחי יתושים בגלל הריח החזק שהם מפיצים.
   • אבוקות – אשר בזמן הדלקתן פולטות לאוויר ריחות ועשן אשר דוחים יתושים
   • טבליות – המונחות בתוך מכשירים חשמליים אשר מחממים אותן ועל ידי כך פולטות חומרים דוחי יתושים לחלל האוויר. הטבליות אינן מומלצות בחדים סגורים, מכיוון שחלקן רעילות
  • כולנו כבר יודעים כי היתושים מהווים מטרד מעצבן במיוחד, חלקם עשויים להפיץ מחלות ואחרים פשוט מרגיזים וגורמים לגירודים בלתי נסבלים. הדרך הטובה ביותר להימנע מחשיפה אליהם תכלול ביצוע פעולות מניעה, כגון ניקוז וייבוש אזורים של מים עומדים.
  • דרכים נוספות להימנע מיתושים כוללות הדברה של אזורי המחייה והגידול שלהם על ידי מדביר מנוסה וכן על ידי שימוש במכשירים ייעודיים לקטילת יתושים. ניתן להשתמש במכשירים אלקטרוניים אשר לוכדים את היתוש במגוון דרכים וחלקם מחשמלים אותו למוות. מכשירים מתקדמים יותר משתמשים בחומרי משיכה ליתושים ושואבים לתוכם את היתוש.

  כיצד ניתן לרכוש מכשיר דוחה יתושים חשמלי

  חברת ORITRAP הינה חברה בינלאומית המתמחה בייצור ושיווק של מכשירים נגד יתושים ודוחה יתושים מומלץ. המכשירים של חברת ORITRAP נחשבים לאמינים ויעילים במיוחד.

  במידה ואתם מעוניינים להיפטר מיתושים ומחרקים נוספים באופן יעיל, צרו איתנו קשר עוד היום או בקרו באתר האינטרנט שלנו לצורך קבלת פרטים נוספים.

  בין המוצרים של חברת ORITRAP ניתן למצוא גם פתרון ליתושים. היתוש הוא חרק שמתרבה מהר ומהוה מטרד אמיתי. מעבר לזמזום שהוא מפיק הוא גם יכול להעביר מחלות קשות. נקבת היתוש ניזונה מדם של אנשים או בעלי חיים, לצורך אספקת חלבונים הנחוצים להתפתחות הביצים. הנקבות נמשכות לפחמן הדו-חמצני שאנחנו פולטים בתהליך הנשימה ולחומרים אחרים שאנחנו מפרישים בזיעה שלנו.

   

  דוחה יתושים מקצועי

  מחפשים אחר פתרון ליתושים יעיל במיוחד?

  לצערנו לא קיים פתרון קסם להדברת היתושים ובדרך כלל יש צורך לשלב בין מספר שיטות בכדי להדבירם, או לפחות להקטין את נוכחותם באזורי המגורים שלנו.

  • פתרון יעיל במיוחד ליתושים יהיה מניעה של נוכחותם באזור שלנו. על כן מומלץ לבצע פעולות כגון הימנעות מהשקיית יתר וניקוז וייבוש אזורים של מים עומדים.
  • הדברה תתבצע ע״י טיפול במקומות הדגירה, על ידי מדביר מקצועי. קיימות מספר שיטות ומדביר מנוסה יתאים בעבורכם את שיטת ההדברה הטובה ביותר.
  • קיימים גם מכשירים חשמליים בשוק ללכידת יתושים. רובם פועלים על מנגנוני לכידה שונים, וברובם מתבססים על משיכת היתוש לאור אולטרה-סגול ולפחמן הדו-חמצני. בקוטל עצמו יש בדרך כלל רשת מחשמלת, אשר מחשמלת ו"צולה" את היתוש שבא עימה במגע. קיימים גם קוטלים הפועלים כשואבי יתושים, המושכים לתוכם את היתושים המתקרבים למכשיר.
  • קוטלי יתושים ידניים, המקבלים את מקור המתח שלהם מסוללות. מעוצבים בדרך כלל כמחבט טניס וכוללים כפתור הפעלה, אשר מזרים חשמל בזמן שלוחצים עליו. בזמן שמניפים את המחבט לעבר היתוש, היתוש אשר פוגע ברשת המחבט, סוגר בגופו מעגל החשמלי, מתחשמל ומת.
  • לא חייבים להרוג את היתושים. ניתן להשתמש גם במוצרים הדוחים את היתושים. בין התכשירים הללו ניתן למצוא מכשירים אלקטרוניים שעובדים על תדרים גבוהים של גלי קול, אשר אמורים להרחיק את היתושים מבלי להרוג אותם. אולם, יעילותם לא הוכחה. בנוסף, קיימים תכשירי מריחה למיניהם אשר נמכרים בצורות שונות כגון ג׳ל, רול-און, משחה או אפילו ספריי.

  היכן ניתן למצוא דוחה יתושים מומלץ

  במידה והנכם מחפשים פתרון ליתושים, פנו לחברת ORITRAP אשר מתמחה בייצור ושיווק מוצרים להדברת והרחקת יתושים. המוצרים הנמכרים על ידי חברת ORITRAP נחשבים לטובים מסוגם בעולם. פנו עוד היום לקבלת מידע נוסף.

  חברת ORITRAP מייצרת מגוון מוצרים לקטילת יתושים וחרקים אחרים, שביניהם ניתן למצוא גם קוטל יתושים מקצועי. היתוש הינו חרק טורדני במיוחד, זאת כולנו כבר יודעים. היתושים מתרבים תוך זמן קצר, הם חיים זמן ארוך  יחסית (יתוש זכר כ 7-10 ימים, יתושה עד כ-45 ימים) ויש צורך בהדברה מקצועית בכדי להיפטר מהם. הנקבות הן אלו שעוקצות והן נמשכות בעיקר לפחמן דו-חמצני הנפלט בתהליך הנשימה שלנו, כמו גם לחומרים אחרים שאנחנו מפרישים לרבות חומצת חלב.

   

  דוחה יתושים

  דוחה יתושים מומלץ – כך ניפטר מהזמזום והגירודים

  • הדרך הטובה ביותר להדברת יתושים כוללת פעולות מניעה כגון הימנעות מהשקיית יתר וניקוז וייבוש אזורי מים עומדים.
  • הדברה נעשית ע״י טיפול במקומות הדגירה. קיימות מספר שיטות ומדביר מנוסה ידע להתאים עבורכם את שיטת ההדברה הטובה ביותר.
  • קיימים גם מכשירים חשמליים רבים בשוק ללכידת יתושים. רובם פועלים על מנגנוני לכידה שונים, וברובם מתבססים על משיכה לאור חזק ולקרינת אולטרה-סגול. חלקם אף פולטים פחמן דו-חמצני ובחלקם יש גם פיתיונות ליתושים. בקוטל עצמו יש בדרך כלל רשת מחשמלת אשר מחשמלת וקוטלת את היתוש שבא עימה במגע.
  • קיימים מכשירים מתקדמים יותר הפועלים כשואבי יתושים, ואלו בעצם משמשים כמלכודות יתושים. היתוש נמשך למכשיר בגלל החום והאור האולטרא סגול שהוא פולט, בגלל פליטת פחמן דו-חמצני והמשוכללים יותר גם בגל פיתיונות מיוחדים ליתושים. כאשר היתוש מתקרב, המאוורר המובנה במכשיר שואב אותו לתוכו. יתרונות המכשיר הם בהעדר צורך בשימוש בחומרים כימיים ובמניעת יצירת הריח השרוף שהיה נוצר במכשירים מהדגם הישן יותר.
  • מכשירים הפולטים פחמן דו-חמצני ובעיקר מלכודת יתושים נחשבים למכשירים מומלצים ומקצועיים לקטילת ודחיית יתושים.

  היכן כדאי לרכוש דוחה יתושים מקצועי

  חברת ORITRAP הינה חברה המתמחה במוצרים להדברת חרקים, ומייצרת בין השאר דוחה יתושים חשמלי מקצועי ויעיל במיוחד הפולט בין השאר פחמן דו-חמצני. במידה והנכם מעוניינים בקוטל יתושים איכותי אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברתנו עוד היום ולהבטיח את החיים השקטים והרגועים, שלא כוללים את המטרד המזמזם והמעופף.

  מוזמנים לקרוא בנוסף: קטלן יתושים

  לשבת בגינה בלי עקיצות!

  כנסו ורכשו

  לרכישה לחצו כאן
  חברת שיווק וקידום אתרים חברת שיווק וקידום אתרים שירותי קידום אתרים יו די סטודיו
  0