עדכון אביב 2024 ! מלכודת יתוש הטיגריס חזרה למלאי !

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  שאלות ותשובות

  בעמוד זה תוכלו למצוא שאלות נפוצות שאנו נשאלים מצד לקוחותינו. מומלץ מאד לקרוא את כולן, אם אתם חושבים שישנה שאלה חשובה נוספת שאינה נמצאת במאגר, אנא שלחו אלינו ואנו נוסיף אותה במידת הצורך !

  במה מלכודת היתושים ORITRAP Home&Garden טובה יותר מהקטלן שברשותי?

  התשובה:

  מלכודת נגד יתושים ORITRAP® Home&Garden משתמשת ב-4 גורמי משיכה: אור אולטרא סגול באורך גל של nm 365, חום הנפלט מהנורות והמנוע, לחות וCO2 הנוצרים כתוצאה מתהליך הפוטו-קטליזה שמבצע המכשיר בעוד הקטלן הרגיל משתמש רק באור. בנוסף, המלכודת שואבת את החרקים לתוך מיכל איסוף ולא מפוצצת אותם ומפזרת את חלקיקיהם באוויר.

  האם ה-TiO2 (טיטניום דו-חמצני) יכול להיגמר? (מלכודות יתושים)

  התשובה:

  לא! תהליך הפוטו-קטליזה אינו מכלה את הטיטניום הדו-חמצני, למבינים בכימיה – זוהי סמי-ריאקציה.

  למה מלכודת היתושים משתמשת במאוורר ולא מפוצצת את החרקים?

  התשובה:

  מלבד הרעש הטורדני והריח הנוראי שמפיק "חישמול" (פיצוץ) החרקים, הפיצוץ מפזר אלפי רסיסי חרקים אל האוויר אותו אתם וילדיכם נושמים !! חלקיקים אלו עלולים להפיץ מחלות וזיהומים. לעומת זאת, לוכד יתושים של ORITRAPHome&Garden שואבת את היתושים והחרקים לתוך מיכל איסוף מבלי לפזר את חלקיקי החרקים לאוויר ומבלי הריחות והרעשים הנוראיים הנוצרים מפיצוצם של החרקים.

  מיכל איסוף החרקים של מלכודת היתושים אינו מתמלא. מדוע?

  התשובה:

  מיכל איסוף היתושים והחרקים אינו אמור להתמלא ! גודלו נובע מהצורך באיפשור זרימת אוויר. בנוסף,. במידה וברצונכם לראות את הכמות האמיתית של היתושים שנתפסו, פזרו את תכולת מיכל האיסוף על דף לבן וכך תוכלו להבחין בכל היתושים והחרקים המעופפים. מימדי היתוש הם מספר מילימטרים, חופן יתושים מכיל אלפי יתושים!

  במיכל האיסוף של מלכודת היתושים יש פרפרי עש רבים אך איני רואה יתושים. מדוע?

  התשובה:

  יתושים וברחשים קטנים משאר המעופפים המציקים ולכן "נבלעים" ביניהם. גודלן של נקבות היתוש הוא מילימטרים בודדים, על מנת להבחין ביתושים שנתפסו פזרו את תכולת המיכל על גבי דף לבן חלק ובעזרת פינצטה הפרידו את פרפרי העש. כך תוכלו להבחין בכמות היתושים שתפסה המלכודת.

  מהו תהליך הפוטו-קטליזה המתבצע במכשיר? (מלכודת יתושים)

  התשובה:

  דסקית המתכת העליונה (שמעל הנורות) מצופה בשכבת TiO2 (טיטניום דו-חמצני). קרני ה-UV הנפלטות מן הנורות פוגעות בשכבה זו וגורמות לפליטת CO2 ולחות המדמים את נשימות האדם וידועים כגורמי המשיכה העיקריים ליתושים. בנוסף, תהליך הפוטו-קטליזה מסנן ומטהר את האוויר!

  יש לי זבובים בבית, אך המכשיר אינו לוכד אותם. מדוע?

  התשובה:

  קוטל יתושים של ORITRAP אינן מיועדות לזבובים. אין מלכודת אחת שיודעת ללכוד את כל החרקים המעופפים. לזבובים יש צורך במלכודות ייעודיות וטיפול שונה לגמרי.

  האם המכשיר שלי ימשוך את היתושים "של" השכן שלי?

  התשובה:

  לא, טווח המלכודת מוגבל לרדיוס של כמה עשרות מטרים ולכן לא ימשוך יתושים "לא שלך".

  כל כמה זמן עליי לנקות את המכשיר?

  התשובה:

  מומלץ לנקות את המכשיר אחת לשבוע / שבועיים.

  מה מיוחד בפיתיון המלכודת ללכידת יתוש הטיגריס האסייתי?

  התשובה:

  פיתיון המלכודת פותח במשך כ-15 שנות מחקר באוניברסיטת רגנסבורג שבגרמניה. הפיתיון מורכב בין היתר מ-3 חומרים אשר מדמים את ריח גוף האדם עבור יתוש הנמר האסיאתי.

  מהי תקופת יעילות הפיתיון ללכידת יתוש הנמר האסייתי?

  התשובה:

  הפיתיון יעיל למשך תקופה של כ-6 עד 8 שבועות מרגע פתיחתו. לאחר תקופה זו, יש להחליפו בחדש, משום שאינו יעיל יותר.

  האם אני יכול להשתמש בפיתיון יתוש הנמר האסייתי במלכודות אחרות?

  התשובה:

  לא! צורת המלכודת תוכננה כך שתדמה את גוף האדם והפיתיון ישתחרר באופן מבוקר דרך הגזה העליונה, לכן, הצבת הפיתיון בכל מכשיר אחר לא תהיה יעילה.

  מדוע משתמשים במלכודת במאוורר ולא ב"חשמול" היתושים?

  התשובה:

  למאוורר תפקיד חשוב בהפצת הפיתיון ובאופן פעולת מלכודת נגד יתושים. בנוסף, "חשמול" היתושים מפיק רעש טורדני וריח נוראי. חמור מכך, יתוש הנמר האסיאתי ידוע כנגוע במחלות מסוכנות ולכן "פיצוצו" יפזר את אלפי חלקיקיו לאוויר אותו אתם נושמים ועלול להפיץ מחלות וזיהומים.

  רשת איסוף היתושים אינה מתמלאת. מדוע?

  התשובה:

  רשת איסוף היתושים אינה אמורה להתמלא! גודלה נובע מהצורך באפשור זרימת האוויר. במידה וברצונכם לראות את הכמות האמיתית של היתושים שנתפסו, פזרו את תכולת הרשת על גבי דף לבן. כך תוכלו להבחין בכמות היתושים שתפסה המלכודת. מימדי היתוש הם מספר מילימטרים, חופן יתושים מכיל אלפי יתושים!

  במלכודת נלכדו יתושים בודדים. מדוע?

  התשובה:

  יכולות להיות לכך מספר סיבות:

  • המלכודת ממוקמת במקום לא מתאים. יש לנסות לשנות מיקום על פי ההוראות במדריך ההפעלה. לאחר מספר ימים, יש לבדוק האם חלה עלייה במספר היתושים שנלכדו.
  • כמות היתושים באזור הופחתה משמעותית ולכן מעט יתושים נלכדו.
  • הפיתיון נמצא בשימוש מעבר לתקופה המומלצת של 45-60 יום.
  חברת שיווק וקידום אתרים חברת שיווק וקידום אתרים שירותי קידום אתרים יו די סטודיו
  0