עדכון פברואר 2021 ! מלכודת יתוש הטיגריס חזרה למלאי !

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  קטלן חשמלי ליתושים – איפה אפשר לרכוש?

  קטלן חשמלי ליתושים הוא מכשיר עוצמתי אשר מצליח לקטול כמות גדולה של יתושים רגילים ומעופפים שונים אשר מטרידים את הדיירים.

  אופן הפעולה של הקטלן

  במכשיר זה קיימות שתי נורות אולטרה סגול אשר מייצרות אורך גל של 365 מ"מ של אור וחום יחד. בנוסף לכך המכשיר כולל דיסקית אשר מצפים אותה בחומר טיטניום דו חמצני. כאשר הקרניים האולטרה סגוליות פוגעות בטיטניום מתרחש הליך של פוטו קטליזה שבמהות מייצר co2 וגם לחות.

  במכשיר קטלן חשמלי היתושים קיים גם מאוורר עוצמתי אשר מסוגל לשאוב במלוא התפוקה שלו את כל היתושים, מעופפים, פרפרי עש, ברחשים, מעופפים מטרידים נוספים.

  כדי ליצור את מרב האפקטיביות, תולים קטלן חשמלי ליתושים באמצעות שרשרת במקום גבוה וכך כל המעופפים נמשכים אליו ונוחתים בתוכו.

  מיקום של קטלן חשמלי ליתושים

  כאשר מעוניינים לתלות קוטל חשמלי ליתושים, כדאי למצוא עבורו מקום מרכזי בכל מרחב. לדוגמה במרכז הגינה, במרכזה של המרפסת, במיקום מרכזי של שטחים ציבוריים כמו ליד בריכת השחייה, בבתי קפה, בתי מלון ועוד.

  מכשיר קטלן חשמלי ליתושים אינו מתאים ליתוש הנמר האסייתי אלא רק ליתושים מהסוג הרגיל ושאר המעופפים. לכן אם בקרבת הבית קיימים שני סוגי היתושים, יש לשים קטלן וגם מלכודות נגד היתוש הקטלני כדי ליצור פתרונות רוחביים לשתי המטרות.

  יעילותו של קטלן יתושים

  בשנים האחרונות לקוחות רבים הבינו שיש לפתור את הבעיה של היתושים בבית ובסביבה הקרובה והם מחפשים פתרון אמיתי ואפקטיבי. על פי התגובות למכשיר הקטלן הייחודי מסתבר שהשיטה עובדת והרבה מאד יתושים שהטרידו את הדיירים נלכדו בתוך קטלן חשמלי היתושים. לאור זאת לאט לאט כמות היתושים פחתה באופן משמעותי.

  אם מקפידים גם על כך שלא יוצרו הנקודות האקוטיות אשר גורמות ליתושים להגיע כמו מים עומדים, או השקיה מרובה שמשאירה שלוליות והמון מים על האדמה, יש סיכוי סביר שהיתושים ייעלמו.

  היכנסו לאתר שלנו ותראו את הדגמים המעולים של הקטלן אשר פועל באופן רוחבי ומצליח להשמיד את כל המטרידים. תבחרו את הדגם הנכון עבורכם לבית, לגינה ולכל מקום אחר.

  מוזמנים לקרוא בנוסף: דוחה יתושים | קטלן יתושים

  לשבת בגינה בלי עקיצות!

  כנסו ורכשו

  לרכישה לחצו כאן
  חברת שיווק וקידום אתרים חברת שיווק וקידום אתרים
  0