עדכון אביב 2024 ! מלכודת יתוש הטיגריס חזרה למלאי !

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  קטלן זבובים

  הזבובים נמצאים בכל מקום והם מטרידים ביותר, התועלת שלהם לא ברורה לנו ואנחנו בעיקר מנסים למצוא דרכים להיפטר מהם כמו בעזרת קטלן זבובים.

  הפעילות של הזבוב

  הזבוב הוא חרק מעופף הנמשך למזון, אשפה ופסולת. הוא מתיישב על הפונדקאי, ניזון ממנו וממשיך לנקודה הבאה. כך למעשה הוא יכול להפיץ מחלות וזיהומים. ישנם כמה סוגים של זבובים בגדלים שונים ואנחנו נתקלים בכמה מהם במקומות שונים. הזבובים הנפוצים ביותר שאנחנו רגילים לראות בסביבתנו הם זבוב הבית וזבוב הפירות.

  הימצאותם של הזבובים בכל מקום

  כשאנחנו רואים זבוב הנטייה האוטומטית שלנו היא לנסות לתפוס אותו עם הידיים או לנפנף אותו מהמקום. אנחנו נתקלים בזבובים בכל מקום, בבית, בגינה, בפארקים, במסעדות. מקומות שיש בהם מזון, לכלוך, אשפה ופסולת ימשכו זבובים יותר ממקומות אחרים.

  איך אפשר להיפטר מהזבובים

  הדרך הטובה ביותר להיפטר מזבובים היא להקפיד על סביבה נקייה ביותר ולאחסן מזון בכלים סגורים. גם כשאתם יוצאים לגינה או לפיקניק, הקפידו לבחור באזור נקי, כסו את המזון שלכם כל הזמו והקפידו להרחיק מכם את הפסולת. כדי למנוע זבובים מלהיכנס הביתה תוכלו לשים רשתות בכל חלונות ודלתות הבית ולהקפיד על סגירתן. במסעדות, חצרות וגינות שבהן יש לזבובים גישה למזון ולאשפה באופן כמעט קבוע ולכן ישנן שיטות וטריקים כמו לתלות שקיות עם מים, או האופציה האפקטיבית ביותר שהיא מכשיר קטלן זבובים איכותי.

  מכשור ייחודי לטיפול במטרד

  המכשיר הטוב ביותר לטיפול בתופעת הזבובים הוא קטלן זבובים. זאת כיוון שהפעילות שלו מבוססת על הרעיון שזבובים נמשכים לאור ולחום ובעזרת נורות אולטרה סגולות המכשיר מייצר את החום ואת האור, מושך אליו את הזבובים וקוטל אותם. המכשיר מצויד במאוורר השואב אליו את הזבובים ובעזרת חומר הדברה הוא משמיד אותם וזאת ללא קולות וללא ריח שאינו נעים לבני הבית.

  המכשיר החדשני מעניק פתרון רוחבי בכל מקום ולכן הוא עדיף על פני מכשירים מהדור הישן שלא נותנים מענה מושלם או לחלופין בעת כניסתם של הזבובים פנימה שומעים את ההתחשמלות שלהם ומריחים ריחות.

  הימצאותו של קטלן זבובים יעניק לכם ולאורים שלכם חיים הרבה יותר שקטים והרבה יותר נעימים בבית ובחצר.

  מכשיר מומלץ לכל בית

  מלכודות חרקים כמו קטלן זבובים הן צורך חשוב בכל בית ובכל חצר, לכן ההמלצה היא לבחון את האופציות הקיימות ולבחור מתוכן את הדגם שהוא המתאים ביותר לסוג הזבובים ולתנאים הקיימים אצלכם.

  מוזמנים להתרשם גם מקטלן יתושים מקצועי שלנו

  לשבת בגינה בלי עקיצות!

  כנסו ורכשו

  לרכישה לחצו כאן
  חברת שיווק וקידום אתרים חברת שיווק וקידום אתרים שירותי קידום אתרים יו די סטודיו
  0