עדכון אביב 2024 ! מלכודת יתוש הטיגריס חזרה למלאי !

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  קוטל מעופפים

  הקיץ הגיע ואיתו גם החרקים המעופפים שמטרידים את מנוחתנו, מפריעים לשגרה ומזמזמים לנו באוזניים. אחת הדרכים המוצלחות להיפטר מהיתושים והמעופפים בקלות היא באמצעות קוטל מעופפים של אוריטק ולכן כדאי לרכוש אותו לשימוש שוטף.

  ימי הקיץ

  אנחנו אוהבים מאוד את הקיץ, הימים הארוכים, הים, השיזוף, פירות הקיץ, האירוח בחצר ובגינה, אבל כל אלה מביאים איתם גם את המעופפים שמפריעים לנו ליהנות. יתושים נמשכים למקורות מים עומדים, שלוליות, בריכות וזבובים שונים נמשכים לפירות קיץ, מזון שעומד בחוץ וגם מאלה וגם מאלה תשמחו מאוד להיפטר ושלא ישבשו את השגרה שלכם.

  יתושים וזבובים

  מעבר להיותם מזמזמים ומטרידים, החרקים המעופפים גם עלולים להיות מקור למחלות ולזיהומים. זבובים עוברים מאשפה לאוכל ועלולים להעביר חיידקים. יתושים הם מוצצי דם, גורמים לעקיצות וילדים ומבוגרים עלולים לפתח אלרגיות, העקיצות עלולות להתפתח לפצעים מזוהמים שלפעמים יכולים להיות דלקתיים ומסוכנים.

  להרחיק את המטרד

  כדי למנוע ממעופפים להגיע אלינו מומלץ לבדוק היטב שאין בסביבת הבית או החצר הצטברות של מים עומדים בשל בריכה טבעית מזוהמת, ברז מטפטף, אפשר לבקש את עזרת הרשות המקומית בניקוי והדברה של האזור. מומלץ להתקין רשתות כדי למנוע מהמעופפים להיכנס לדירה או לבית. כדי להרחיק זבובים מומלץ לשמור פירות במקרר, לכסות מזון ולדאוג לרוקן את הבית מזבל לעתים קרובות. קוטל מעופפים יעזור לכם להיפטר בצורה יעילה מהמטרידים המעופפים בגינה ובבית.

  המכשיר היעיל ביותר נגד יתושים הוא האוריטראפ, קוטל היתושים של אוריטק. בניגוד למכשירים אחרים המשתמשים באור כדי למשוך אליהם את היתושים, האוריטראפ משתמש באור אולטרא סגול עם חום הנפלט מהמכשיר, בתוספת לחות ופחמן דו חמצני הנוצרים מפעולת המכשיר.

  היתושים נלכדים במכשיר ללא ריח וללא רעש ולאחר חיסולם, הם נאגרים במיכל המיועד לאיסוף ולא מתפזרים לחלל. פיזור החרקים המתים לאוויר עלול ליצור מצב בו הנמצאים בסביבה נושמים את חלקי החרק שעדיין עלול לשאת על גופו חיידקים. באוריטראפ הם נותרים במיכל.

  פתרון של בעיות המעופפים

  אין מכשיר אחד שיכול לפתור את כל בעיות המעופפים מכיוון שזבובים ויתושים נמשכים לדברים שונים ומצריכים טיפול שונה. קוטל מעופפים מסוג אוריטראפ מיועד ליתושים ויוכל אולי למשוך אליו גם ברחשים שונים.

  תוכלו לרכוש אצלנו קוטל מעופפים איכותי ביותר אשר פועל באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ולכן יפתור את הבעיה המטרידה. אחד הדגמים יתאים באופן מדויק לצורך שלכם ויהפוך את הימים והערבים שלכם להרבה יותר נעימים.

  לשבת בגינה בלי עקיצות!

  כנסו ורכשו

  לרכישה לחצו כאן
  חברת שיווק וקידום אתרים חברת שיווק וקידום אתרים שירותי קידום אתרים יו די סטודיו
  0