עדכון פברואר 2021 ! מלכודת יתוש הטיגריס חזרה למלאי !

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  קוטל יתושים לחדר שינה

  בקיץ יש כמויות גדולות של יתושים במקומות רבים ולכן גם הרשויות המקומיות מדריכות את הציבור ליידע אותם על מרבצים של יתושים, כדי שנציגי העירייה יבצעו ריסוס אפקטיבי במקום זה. או לחלופין אם מדובר בשלוליות קטנות יחסית אשר נוצרו מהשקיה שכללה כמויות גדולות מים, צינור שהתפוצץ וכל המים זלגו לכביש או מים עומדים מכל סיבה אחרת, חשוב למגר את התופעה ובהקדם.

  הגעה של יתושים לסביבת המגורים

  כאשר התושבים שמים לב שקיימות שלוליות קטנות סביב הבית, כדאי שייבשו אותם באמצעים פשוטים וזאת מכיוון שהיתושים מגלים מהר מאד את הימצאותן של השלוליות הללו והם מתמקמים בהם. במקביל היתושות מטילות שם ביצים כך שמהר מאד יש שם גם זחלים וכמות היתושים גדלה באופן מהותי תוך פרק זמן קצר.

  פתרון הכחדה עבור היתושים שמגיעים לחדר השינה

  יתושים שמתרבים ליד הבית, נכנסים מהר מאד פנימה ולכן הפתרון הוא הצבת קוטל יתושים לחדר שינה אשר נבצע פעולה מצוינת ומפחית באופן מוחלט את כמות היתושים בחדר. מדובר במכשיר בטיב מעולה אשר ממקמים אותו באמצעות השרשרת שלו במיקום גבוה בתוך חדר השינה. למכשיר זה קיימות שתי נורות אולרה סגול שמפיצות במקביל חום וגם אור.

  ברחשים, יתושים וחרקים מעופפים אחרים נמשכים אל האור הייחודי אך עם הגעתם לקרבתו של קוטל יתושים לחדר שינה, הם מתחשמלים ולכן נופלים פנימה. לעומת מכשירים אחרים בתחום זה, הקוטל אינו מרעיש ובני הבית אינם שומעים את רגעי ההתחשמלות של המעופפים. התהליך קורה, היתושים נופלים פנימה והם לא קיימים יותר במרחב.

  היתושים מתקרבים אל קוטל יתושים לחדר שינה לאור האור שמסקרן אותם אך למעשה עבורם זו מכשיר נגד יתושים של מוות והם עוברים הליך של פוטו קטליזה של המאוורר בעל דרגת האוורור הכול כך עוצמתית שמסוגל לקטול כל כמות של יתושים במגיעה למרחב שקרוב אליו.

  התוצאות של התקנת קוטל יתושים בחדר שינה

  לקוחות רבים שהתקינו מכשיר זה בחדר השינה, מרגישים את ההבדל התהומי של התקופה כעת שהיא שקטה, ללא הצקות של יתושים ומעופפים אחרים, מול התקופה הקודמת שבה הם סבלו מהם הן מהזמזום של היתושים והן מהעקיצות שלהם.

  כאשר יש פתרון מצוין ואפקטיבי, החיים הרבה יותר נינוחים ולכן מתקינים קוטל יתושים בחדר שינה מסוג זה בכמה מקומות בבית ויוצרים פתרון רוחבי היוצר יעילות רבה.

  היתושים מציקים לכם? הזמינו באתר את הקוטל בעל היכולות העצומות שיאפשר לכם שקט ושלווה בבית.

  מוזמנים לקרוא בנוסף: דוחה יתושים | קטלן יתושים

  לשבת בגינה בלי עקיצות!

  כנסו ורכשו

  לרכישה לחצו כאן
  חברת שיווק וקידום אתרים חברת שיווק וקידום אתרים
  0