עדכון אביב 2024 ! מלכודת יתוש הטיגריס חזרה למלאי !

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  קוטל חרקים

  בקיץ כאשר הטמפרטורה עולה חרקים מעופפים מגיעים אל ביתנו ואל החצר. יתושים הם חרקים מעופפים אשר מתרבים מהר הנקבות זקוקות לדמנו העשיר בחלבון להאכיל את צאצאיהם. כדי למנוע מהם להזיק לנו אנו נאלצים להרוג אותם. חרקים אלה עלולים להעביר אלינו מחלות שעלולות לסכן את חיינו .

  החרקים שמפריעים לציבור

  יתושים לא נמשכים לאור, אלא נמשכים לנשימה שלנו כאשר אנו נושפים אנו פולטים פחמן דו חמצני היתושים נמשכים לריח גופנו ולפחמן דו חמצני שאנו פולטים. לכן קטלן יתושים חשמלי שהשתמשו בו בעבר אינו יעיל כל . לעומת זאת בתוך קוטל חרקים חשמלי היתוש מזדחל פנימה בין רשתות הקטלן, הוא עומס על הפס ומתחשמל. קוטל חרקים מעופפים שואב את היתוש בזמן שהיתוש מתקרב ולא מחכה עד שהיתוש נכנס לקוטל.

  למכשיר קוטל חרקים יש יתרונות רבים, בעת ביצוע הפעולה אין רעש זמזום כאשר היתוש נשרף וגם לא נפלט ריח של שרוף שהוא ריח לא נעים כלל.

  קוטל חרקים מקצועי

  יתוש הקלוקס פעיל במיוחד בלילה יתושים אלה נמשכים לפחמן דו חמצני שאנו פולטים ולא לאור כפי שהרבה סבורים. מכשירים חשמליים ברובם פולטים סוגים שונים של חומרים כמו אור אולטרה-סגול וכן פחמן דו חמצני. בתוך המלכודת של קוטל חרקים מותקנת בדרך כלל רשת ברזל המחשמלת וקוטלת את היתושים. גובה המתח בתוך הרשת בדרך כלל 2000 וולט ויותר.

  קוטל חרקים הוא בעל פטנט ייחודי אשר אינו מרעיש ואינו מפיץ ריחות של חרקים שרופים ואין בו חומרים כימיים. הוא מותאם למשוך אליו חרקים כיוון שיש בו פחמן דו חמצני, האור האולטרה סגול וחום הנפלט מהנורות ומהמנוע כל אלה יחד מגבירים את המשיכה של החרקים אל הקטלן וכך הם נלכדים ומתחשמלים.

  מכשירים שואבי יתושים

  לאור העובדה שיתושים הם מטרד, כדאי להקדים רפואה למכה ולמנוע את הגעתם. לכן כאשר יש שלוליות של מים או מתפתחת ביצה קטנה במקום ציבורי כמו ליד גן השעשועים, יש לקרוא לגורמים העירוניים כדי שיגיעו לבצע ריסוס במקום זה.

  בגינה הפרטית כדאי לא להשקות בימים מסוימים או להשקות כמות קטנה של מים כדי לא ליצור שלוליות. זאת כיוון שהיתושים הללו מגיעים אחר כך מהחצר אל הבית ומהווים מטרד לבני הבית ובמיוחד לתינוקות רכים.

  אם אתם סובלים ממכה של יתושים, ראו כאן באתר את היצע של מכשירים שמטרתם היא לבצע קוטל חרקים והזמינו את הדגם המתאים.

  לשבת בגינה בלי עקיצות!

  כנסו ורכשו

  לרכישה לחצו כאן
  חברת שיווק וקידום אתרים חברת שיווק וקידום אתרים שירותי קידום אתרים יו די סטודיו
  0