עדכון פברואר 2021 ! מלכודת יתוש הטיגריס חזרה למלאי !

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  מכשיר יתושים

  משפחות רבות רוכשות מכשיר יתושים כדי להגן על בני הבית מפני היתושים שמפריעים מאד לכל בני הבית ובמיוחד לילדים ולתינוקות.

  עקיצות של יתושים

  כאשר יתושים או בעיקר יתושות מחליטות לעקוץ מישהו, הן עוקצות אותו בכמה וכמה מקומות על פני הגוף. לכן אדם זה ובדרך כלל מדובר בילדים או בתינוקות מתעוררים בבוקר כשהם מלאים בעקיצות על הגפיים, או במקומות אחרים ברחבי הגוף. העקיצות הללו מגרדות להם ולכן לפעמים מדובר בעקיצות מסוימות שמתנפחות, נוזל מהן דם לאחר הגירוד והילדים עצבניים מאד בגלל הגרד הבלתי נגמר וההתפתחות של הפצעים.

  קניה של מכשיר קוטל יתושים הביתה

  לאור המציאות הזו, בכל בית קיים מכשיר יתושים אחד לפחות. בבתים רבים יש כמה מכשירים, חלקם גדולים וחלקם קטנים, בני הבית תולים בדרך כלל מכשיר יתושים גדולה בסלון ובמרפסת ואילו בחדרי הילדים הם מתקינים מכשירים קטנים.

  ככל שיש יותר מאופציה של מכשיר יתושים אחד, כך עולה האפקטיביות של כל המכשירים הללו בבית וליתושים אין לאן לברוח. הם רואים את האור האולטרה סגול ובורחים אליו. עם ההגעה לקרבתו של המכשיר, הם נתפסים במאוורר היעיל ומהר מאד הם נשאבים פנימה לתוך המכשיר.

  שילוב יעיל של מכשיר יתושים

  כאשר קונים מכשיר יתושים יש להקפיד על כך שיהיה זה מכשיר בטיב מעולה אשר מבוסס על ארבעה מרכיבים אלמנטריים, לחות, אור, חום 2 CO. רק בדרך זו המכשיר יהיה קטלני ולא יאפשר לכמויות גדולות של יתושים להסתובב בבית.

  אמצעי הגנה מפני היתושים

  מעבר למכשור הקטלני, כדאי לעטוף את המיטות של התינוקות באופציה של כילה מכל הכיוונים וכך היתושים לא יצליחו לחדור אליהם. כמו כן חשוב לנטרל שלוליות של מים שנוצרות בגינה או בשטח ציבורי כדי של יגיעו יתושים. ברשויות מבצעים ריסוס נגד היתושים וזה די אפקטיבי.

  אם אתם רוצים לרכוש מכשיר יתושים, תוכלו לראות באתר את ההיצע הגדול ואת ההבדלים בין הדגמים השונים. בהתאם לכך תבחרו מה האופציה המתאימה לכם וסמנו זאת באתר. אנחנו נעשה כל שניתן כך שהמשלוח יגיע במהרה.

  מוזמנים לקרוא בנוסף: קטלן יתושים

  לשבת בגינה בלי עקיצות!

  כנסו ורכשו

  לרכישה לחצו כאן
  חברת שיווק וקידום אתרים חברת שיווק וקידום אתרים
  0