עדכון אביב 2024 ! מלכודת יתוש הטיגריס חזרה למלאי !

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  דוחה יתושים מומלץ

  היתושים מהווים מטרד משמעותי בכל בית, מרפסת וחצר. לכן הדיירים מחפשים פתרונות אפקטיביים שיתנו מענה לבעיה שמטרידה מאד את כל הדיירים ובעיקר את התינוקות והילדים הקטנים.

  לא אחת היתושים מגיעים הביתה לאור שלוליות שקיימות ברחוב או במרחב ציבורי אחר שקיים בסביבה. אם הדיירים רואים שלוליות, ברור שמהר מאד יגיעו היתושים בהמוניהם ולכן יש לדווח על כך למוקד העירוני. כך יגיעו תוך זמן קצר אנשי ההדברה וירססו את כל הסביבה.

  שינויים בבית

  מי שקונה דירה חדשה, מתקין בדרך כלל מסגרות נוספות לחלונות אשר מכילות רשתות. כאשר מקפידים שהרשתות יהיו תמיד סגורות מצליחים למנוע מכמות גדולה של יתושים להיכנס הביתה. אף על פי כן תמיד יהיו כמה יתושים שיסתננו פנימה. אפשר לשאוב אותם באמצעות שואב אבק אך למרות זאת במרבית המקרים, תמיד יהיו יתושים שיישארו בבית.

  אחד הפתרונות החשובים הוא להתקין כילה מעל מיטת התינוק כדי שאם יתוש יהיה בבית, שלא יצליח להגיע אל התינוק ולעקוץ אותו. זאת כיוון שיתוש אחד או יתושה אחת מסוגלים לבצע כמה וכמה עקיצות ולילדים ולתינוקות יש עקיצות מאד לא נעימות, שעלולות גם להתפתח לזיהומים.

  אם קיימת חצר חשוב לבצע השקיה מועטה, או לא לבצע כלל השקיה לאורך כמה ימים. ללא מקורות מים היתושים יעברו למקומות אחרים ולכן יוצר שקט בבית ובחצר הספציפיים.

  רכישה של מכשיר נגד יתושים

  כשמדובר על מכשיר לסיוע במלחמה נגד היתושים, אין פשרות ורוכשים את המכשיר הטוב ביותר שהוא דוחה יתושים מומלץ. לאור היכולות שלו, הוא יבצע את כל הפעולות הנדרשות וישמיד במהירות את כל היתושים והמעופפים האחרים שיצליחו להיכנס הביתה. כדאי לקנות מכשיר דוחה יתושים מומלץ גם עבור המרפסת או החצר. בדרך זו תוקפים את המטרה מכמה כיוונים ולכן מצליחים להכניע את מרבית היתושים.

  האיכות של המכשיר היוצא דופן נגד יתושים

  אם אתם מחפשים מכשור בטיב מעולה נגד יתושים, תוכלו לראות באתר את האופציות המצוינות שלנו של מכשיר נגד יתושים מקצועי אשר יעזור לכם להיפטר מיתושים במהירות וביעילות רבה!

  לשבת בגינה בלי עקיצות!

  כנסו ורכשו

  לרכישה לחצו כאן
  חברת שיווק וקידום אתרים חברת שיווק וקידום אתרים שירותי קידום אתרים יו די סטודיו
  0