עדכון אביב 2024 ! מלכודת יתוש הטיגריס חזרה למלאי !

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  איך נפטרים מיתוש הנמר האסייתי

  אחד היתושים הפעילים ביותר הוא יתוש הנמר האסייתי שעוקץ המון מבוגרים וילדים. לאור העובדה שזה מפריע מאד בחיי היום יום, כולם מחפשים פתרונות יעילים לנושא זה.

  מכשור יוצא דופן נגד היתושים הללו

  כדי לפעול באופן הנכון ביותר בוצעו מחקרים על דרכי הפעולה של היתושים הללו ובהתאם לכך מצאו דרכים מצוינות, כדי למצוא איך נפטרים מיתוש הנמר האסייתי. בשלב האפיון של היתושים הללו, הם פועלים במהלך היום, הם מזהים את בני האדם על פי הנשימות שלהם והנשיפה של CO2. בנוסף לכך יש להבין את הציבור שמחפש פתרון אפקטיבי שאין בו תופעות לוואי, כמו לדוגמה ריח של היתושים המתים, או רעש של המאוורר.

  המצאה של הקוטל המוצלח ביותר

  המוצר שקיים בתוך מכשיר זה הוא פיתיון מחומר מיוחד וריחני אשר סוחף את היתושים להיכנס למכשיר וכך ליפול למלכודת שלו. איך נפטרים מיתוש הנמר האסייתי – על ידי הצבת המכשור במיקום הנדרש ביותר בחלל הבית וזאת כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

  כאשר יש הרבה מאד יתושים מסוג זה בבית ומתוך הרצון למצוא את הדרך הנכונה ביותר של איך נפטרים מיתוש הנמר האסייתי, כדאי להציב בבית בנוסף למלכודת זו גם קוטל יתושים. בדרך זו מונעים מהביצים להתפתח וכך כמות היתושים שמתעופפים בסביבת הבית קטנה באופן משמעותי. כל הביצים נכחדות בתוך מלכודת הטלה ולכן מכשיר נוסף זה יוצר הקלה מהותית עבור בני הבית.

  נראותו של המכשור האידאלי

  מכשיר זה כולל שתי רשתות כדי שהיתושים ייתפסו בהן וכך יילכדו בתוכו, כמו כן הוא כולל את הפיתיון שמחזיק לחודשיים ולאחר מכן אפשר לרכוש פיתיון נוסף לתקופה זהה או לתקופה ארוכה יותר, על פי נוחותם של הלקוחות.

  אם גם אתם רוצים ערבים שקטים בבית בלי לרדוף אחרי היתושים עם דרכים כמו שואב אבק, כף ארוכה או כל דרך אחרת, כדאי לכם לרכוש את המכשור המצוין באתר האינטרנט שלנו. להציב אותו בבית וליהנות מהשקט ללא עקיצות, מהעובדה שאין ריח לפרק זמן ארוך בהתאם לגודלו של הפיתיון.

  לשבת בגינה בלי עקיצות!

  כנסו ורכשו

  לרכישה לחצו כאן
  חברת שיווק וקידום אתרים חברת שיווק וקידום אתרים שירותי קידום אתרים יו די סטודיו
  0